June 26, 2017

:

Kanger SUBOX Mini 50W Starter Kit -

Úterý, Červen 16, 2015

Invader Mini 50W TC Power Box Mod -

Úterý, Červen 16, 2015

ELEAF LEMO 2 SubOhm Tank Atomizer -

Čtvrtek, Duben 23, 2015

Kangertech SubTank, Mini, Nano -

Pondělí, Duben 6, 2015

Sigelei Mini 30W Power Box -

Neděle, Duben 5, 2015

O nás a naše cíle

Kdo jsme?

Občanské sdružení Vapers Club – Česká asociace vapingu, která sdružuje uživatele i prodejce elektronických cigaret.

Naše cíle

1) Docílit toho, aby sdružení mělo svého zástupce v meziresortní komisi, která v současné době pracuje na definici elektronické cigarety a hledá řešení, jak ji definovat a omezit. A zatím se tak děje formou “ o nás, bez nás „. Tedy toto vidím jako jedinou cestu k tomu být jednak u zdroje informací a jednak mít možnost věci ovlivnit. Aby bylo sdružení bráno jako rovnocenný partner, zastupující uživatele.

2) Vybudovat kvalitní, hodnověrný a objektivní web, portál který by byl zdrojem seriozních informací o vapingu jak ze světa, tak z domova, včetně legislativy, recenzí, zkušeností, trendů, hodnocení – prostě kompletní a komplexní, ucelený web na kterém by nebylo místo pro řevnivost a osobní sympatie či antipatie, ale který by byl respektovaným zdrojem odborných a objektivních informací. Jednotlivé rubriky a kategorie webu by měly své editory-redaktory, kteří by pro tyto rubriky připravovali články a dávali tak webu obsah. Zdůrazňuji – nejednalo by se o diskusní fórum, i když k jednotlivým článkům by samozřejmě diskuse byla možná.

3) Samozřejmě by bylo dobré, aby se členy sdružení stali i prodejci. Oddělilo by to zrno od plev, protože v těch stovkách nabídek na netu jsou jak ti seriozní, tak ti neseriozní. Ideaální stav by byl takový, že být členem sdružení by byla prestižní záležitost pro prodejce a zájmová záležitost pro člena-uživatele. A sdružení by zprostředkovávalo inforamace, včetně například nejednoznačného výkladu nových zákonů, jako třeba toho, jaké liquidy se vlastně smějí či nesmějí prodávat.

4) Sdružení by navázalo spolupráci i s lékaři, za vybrané příspěvky by zadalo vlastní testování či studie, zpracovalo či nechalo odborně zpracovat připomínky k chystajícím se zákonům…apod.

Zanechat komentář

Musíš být přihlášený pro přidání komentáře.