June 26, 2017

:

Kanger SUBOX Mini 50W Starter Kit -

Úterý, Červen 16, 2015

Invader Mini 50W TC Power Box Mod -

Úterý, Červen 16, 2015

ELEAF LEMO 2 SubOhm Tank Atomizer -

Čtvrtek, Duben 23, 2015

Kangertech SubTank, Mini, Nano -

Pondělí, Duben 6, 2015

Sigelei Mini 30W Power Box -

Neděle, Duben 5, 2015

Jak se starat o baterie a nabíječky?

To, jak dlouho nám vydrží naše baterie, ovlivníme mimo jiné i my tím, jak se o ni staráme, jak často ji čistíme a zdali na jejím kontaktu nenecháváme usazovat e-liquid.
V ideálním případě bychom si při každém odšroubování našeho clearomizéru měli vzít papírový ubrousek a s jeho pomocí vyčistit kontakt baterie od e-liquidu, který se tam chtě nechtě vždy dostane.

Ruku na srdce, ne každý si na to vždy vzpomene a ne každého baví s sebou nosit papírové kapesníky a neustále čistit baterie. Jednou za čas to přece musí stačit, řekneme si a kontakt baterie přejedeme ubrouskem sotva jednou za měsíc. To může být ovšem málo a kolem kontaktu se nám začne tvořit černá usazenina.

Kromě toho, že nám e-liquid na baterii může natéct do elektroniky a tím samotnou baterii poškodit – což je taky jeden z důvodů, proč se vyplatí baterii pravidelně čistit – černá usazenina může znemožnit kontaktu mezi baterií a clearomizérem (nebo nabíječkou), díky čemuž nám přestane naše elektronická cigareta pracovat.

Pravidelným čištěním, tak předejdeme černým usazeninám e-liquidu. Co ale dělat, když už tam jsou? V takovém případě stačí vzít štětičku do uší, lehce ji namočit v alkoholu a pomocí ní vytřít veškerý usazený e-liquid u kontaktu baterie.

Vaší pozornosti by pak také neměly uniknout nabíječky, jejichž kontakty se mohou zašpinit od e-liquid, který se dostane na baterii. Opět zde platí to samé, čas od času vytřít papírovým ubrouskem (obzvláště před nabíjením) a v nouzi, kdy se již usazenina utvořila, použít štětičku do uší lehce namočenou v alkoholu. U více zažrané černé usazeni je třeba vzít nějaké párátko a s jeho pomocí odstranit veškeré usazeniny u závitu nabíječky.

Dodržujte tyto základní pravidla a postupy a své baterii s nabíječkou prodloužíte život.

Zanechat komentář

Musíš být přihlášený pro přidání komentáře.